Dagmara Królikowska

Coś o mnie

Dagmara, a raczej Daga, bo wszyscy mówią do niej właśnie tak, to fanka starego polskiego rocka, przy czym szczególnym sentymentem darzy zespół IRA, którego fanką jest od wielu lat i była na ponad 100 koncertach owej grupy! Jej motto życiowe brzmi: Każdy znajduje rock’n’rolla tam gdzie chce, jeśli więc chcesz wyrzucić telewizor przez okno, czy zrobić coś innego.. Zrób to! Każdy sam wyznacza sobie poziom rock’n’rolla, grunt, żeby żyć tak, by było ci z tym dobrze! Stara się nie przejmować rzeczami na które nie ma wpływu, podobno wychodzi jej to nawet całkiem dobrze, bo wszyscy uważają ją za niezwykle wesołą i pogodną osobę, która do życia podchodzi pół żartem… Lecz też pół serio:-)

Zawsze marzyła o tym, by być w miejscu, w którym jest teraz – czyli o pracy w branży muzycznej, bowiem kto lubi swoją pracę ten nigdy nie pracuje!

Ukończyła studia magisterskie z zakresu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, posiada tzw. „lekkie pióro”, napisze więc interesującą notkę prasową reklamującą Twój koncert, autoryzuje Twój wywiad, podziała na Facebooku, odpisze na wiadomości fanów, czy zredaguje artykuł. Można całkowicie jej zaufać, bo w tym temacie dokładnie wie co robi…:-)

KONTAKT:

tel. 500.111.900

E-MAIL:

dagmara@ichtroje.pl