Song Writer Camp Competition

Song Writer Camp Competition

To wydarzenie unikatowe, dedykowane twórcom, to miejsce spotkań kompozytorów, autorów tekstów, muzyków profesjonalnych – z młodymi, utalentowanymi początkującymi muzykami. Uczestnicy zmierzą się z zadaniem napisania własnych piosenek. 

Warsztaty odbędą się w cyklu trzydniowym, a szczegółowy program znajduje się poniżej.
Wszyscy uczestnicy Song Writer Camp Competition będą mieli okazję wziąć również udział w nagraniu teledysku do jednego z utworów napisanych podczas warsztatów!


Celem Song Writer Camp Competition jest wspieranie młodego utalentowanego pokolenia początkujących muzyków, dzielenie się doświadczeniami twórczymi, odkrycie nowych talentów muzycznych, popularyzowanie działań twórczych pomiędzy muzykami, a przede wszystkim wzbudzanie aktywnego uczestnictwa w działaniach związanych z kulturą muzyczną.

W trakcie warsztatów pomocną radą służyć będą:

Michał Wiśniewski

charyzmatyczny wokalista, lider i założyciel zespołu Ich Troje, autor tekstów. Pierwszy raz na scenie stanął w 1988 roku w musicalu “The Rocky Horror Show” Richard’a O’Briena. Na swoim koncie ma dziewięć płyt wydanych z zespołem Ich Troje:
„Intro”, „ ITI Cd.”, „3”, „Ad.4”, „Po piąte… a niech gadają”, „6-ty ostatni przystanek”, „7 Grzechów Głównych”, osmy Obcy Pasażer”, „Pierwiastek z Dziewięciu”.
Na swoim koncie ma też płyty solowe, takie jak: “Spooko, to tylko płyta”, „Spooko, Panie Wiśniewski”, „Sweterek cz. 1 czyli 13 Postulatów w Sprawie Rzeczywistości”, „La Revolucion”, „Nierdzewny / Remixed”, „Sweterek cz.2 czyli 13 Postulatów w Sprawie Miłości”, „Michał Wiśniewski Akustycznie”.
Wystąpił również w filmach: „Lawstorant” i „Zamiana”. Nakręcono o nim też film dokumentalny „Gwiazdor”.
W latach 2003-2004 Michał był bohaterem reality show nadawanego przez stację TVN, podczas którego kamery towarzyszyły mu 24h na dobę, dokumentując życie artysty i jego rodziny.
W życiu prywatnym wielką pasją Michała jest latanie, posiada nawet licencję pilota. Poza lataniem pasjonują go również rajdy samochodowe.
Wiśniewski to niewątpliwie bardzo barwna postać polskiego show biznesu – gdziekolwiek się pojawia wzbudza duże zainteresowanie.

Andrzej Wawrzyniak

Jest specjalistą w zakresie interpretacji piosenki. Jest poetą, autorem tekstów piosenek oraz kompozytorem. Jako wykonawca osiągnął wiele sukcesów, zarówno indywidualnie, jak i z zespołami, które współtworzył: Na Luzie, Erato, Drużyna Wawrzyna. Najważniejsza z nich to: IV NAGRODA 41 STUDENCKIEGO FESTIWALU PIOSENKI w KRAKOWIE z Drużyną Wawrzyna. W 2004 r. ukazała się płyta z autorskimi piosenkami Wawrzyniaka z zespołem ERATO i Justyną Majkowską – “Nie czekam na cud”, w 2012 r. wspólnie z Michałem Wiśniewskim wydał płytę z piosenką poetycką pt. “SWETEREK cz. I czyli 13 Postulatów w Sprawie Rzeczywistości” oraz w 2018 „SWETEREK cz. II czyli 13 Postulatów w Sprawie Miłości”.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

Informujemy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN SONG WRITER CAMP COMPETITION

Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki na jakich odbywa się Song Writer Camp Competition
2. Organizatorem wydarzenia jest RedAdler Sp. z o.o. zwany dalej Organizatorem.

Czas trwania

1. Song Writer Camp Competition potrwa trzy dni. Szczegółowy terminarz stanowi załącznik do regulaminu.

Uczestnicy

1. W wydarzeniu udział mogą wziąć osoby indywidualne tj. młodzież, dorośli, seniorzy.

Rekrutacja

1. Rekrutacja zostanie ogłoszona na stronie www.redadler.com
2. Warunkiem udziału w rekrutacji jest przesłanie zgłoszenia, które jest załącznikiem do regulaminu, na adres: office@redadler.com , podając swoje imię, nazwisko, e-mail, telefon kontaktowy.

3. Przesłanie zgłoszenia oznaczać będzie:
a) zgłoszenie uczestnictwa w programie
b) akceptację regulaminu
c) wyrażenie zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących wydarzenia.

4. O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność zgłoszeń.

5. Rekrutacja będzie otwarta do momentu zgłoszenia się liczby osób, którą Organizator wydarzenia zaplanował.

6. Informacja o zakwalifikowaniu zostanie przekazana drogą mailową, niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji.

Zasady udziału
1. Uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do udziału w Song Write Camp Competition zobowiązani są do udziału we wszystkich trzech dniach warsztatów, oraz do udziału w teledysku, który powstanie jako zwieńczenie zadania.
2. Organizator nie zapewnia Ubezpieczenia uczestnikom programu
3. Warunkiem jest zapoznanie się z regulaminem i jego przestrzeganie.
4. Warunkiem do udziału w Song Write Camp Competition jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Realizacja Programu

1. Program realizowany jest na terenie Zduńskiej Woli.
2. Każdy dzień warsztatów rozpoczyna się o godz. 8.00 i trwa do godz. 17.00 – z godzinną przerwą obiadową.
3. Organizator zapewni materiały dydaktyczne dla uczestników oraz wsparcie profesjonalnych, doświadczonych muzyków, kompozytorów, autorów tekstów, wokalistów.

Postanowienia końcowe

1. Wszystkie sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem – rozstrzyga Organizator.

 1 dzień
Wykład kompozytorów, autorów tekstów, wokalistów , analiza warstwy muzycznej i tekstowej piosenek, analizowanie budowy utworów, zastanowienie nad tematyką piosenek, podjęcie prób napisania własnych utworów – od strony muzycznej i tekstowej.

 

2 dzień

Tworzenie własnych utworów.

 

3 dzień

Nagranie przygotowanych utworów.  

Multimedia

Utwory

LOGO Ministestwa

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art.80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych