Ich Troje

Ich Troje

Ich Troje powstał w 1995 roku w Łodzi z inicjatywy Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy, wkrótce do składu dołączyła też Magda Pokora, znana szerszej publiczności jako Magda Femme.
Mimo, iż grupa zdążyła już wtedy wydać trzy albumy, to jednak dopiero rok 2001 i płyta „Ad4”, a w szczególności utwór “Powiedz’”, który wygrał “Premiery” na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, przyniosły prawdziwą popularność i uwielbienie rzeszy fanów. Zbiegło się to też ze zmianą wokalistki z Magdy na Justynę Majkowską. Przeboje „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być…” śpiewała wówczas cała Polska, a Ich Troje podbijało radiowe Listy Przebojów, wygrywało Festiwale, zdobywając liczne nagrody publiczności, grając 300 koncertów rocznie i pobijając wszelkie dotychczasowe rekordy.

Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a charyzmatyczny czerwonowłosy wokalista Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne – na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a jak trzeba było – nawet zaplanowany deszcz. Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem.

Dziś Ich Troje tworzą: Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Ania Świątczak.

OSOBA ODPOWIEDZIALNA:

Dagmara Królikowska

KONTAKT:

tel. 500.111.900

STRONA:

www.ichtroje.pl